“תמונה אחת שווה אלף מילים”

תמיד אמרו לנו שתמונה אחת שווה אלף מילים, אבל כשמדובר באתר הכרויות זה חשוב במיוחד כיוון שהתמונה פעמים רבות קובעת אם בכלל תשלח המילה הראשונה. התמונה יכולה לספר מה אתם אוהבים לעשות, היכן אתם מבלים, אם אתם רגועים או אוהבי ריגושים ועוד הרבה דברים שאנחנו לפעמים אפילו לא מודעים אליהם. אז איך לבחור את התמונה הנכונה לפרופיל שלך ב Jsmart ? בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורכם את כל הטיפים לפרופיל מוצלח.

תמונה לא ברורה יכולה ליצור רושם שיש לכם מה להסתיר

כשפותחים פרופיל באתר הכרויות, כל אדם עבור כל משתמש אתה “אדם חדש” וכידוע, אין שני לרושם ראשוני. לכן, חשוב במיוחד לזכור שהתמונה שלכם היא הרבה מעבר למראה. ראשית, והמובן מאליו, חשוב לבחור תמונות מחמיאות ושאתם מרוצים מהן. אבל זה לא הכל…

 

חיוך-קו עקום שמיישר הכל
אנחנו אוהבים שאנשים מחייכים אלינו. תוכלו לשים לב גם בעצמכם, כשאתם רואים תמונה עם חיוך אתם לרוב תשתהו יותר בפרופיל, תחוו את האדם השני כחיובי ולפעמים אפילו תחייכו בעצמכם.

תסתכל לי בעיניים
דבר נוסף שכדאי לתת לו חשיבות הוא המבט. תמונה שמסתכלת לנו בעיניים משדרת ביטחון. תמונה בה העיניים עצומות (או אפילו מכוסות במשקפי שמש) יכולה ליצור מסר תחושת ריחוק. אומרים שהעיניים הן החלון של הנפש, אז תסתכל לעדשה בעיניים ותספר את הסיפור שלך.

אמור לי מהם תחביבך ואומר לך מי אתה
תמונה מ”טרק” לא מעבירה רק את הנוף, היא מספרת לנו שאתם אוהבים לטייל. אם אתם מנגנים על כלי בתמונה זה מספר סיפור נוסף על האופי שלכם. אתם מעדיפים חתולים או כלבים? אנשים של בית או יציאות? רגועים או חובבי הרפתקאות? רכיבה? אמנות? קריאה? כל אלו הם עוד מרכיבים באישיות שלך.

ניתן גם להוסיף תמונה שקשורה לעיסוק המרכזי בחיים שלך, בעבודה, בלימודים, בבית.. כל אחד מאלו יעזור למתבונן להכיר אותך טוב יותר. בנוסף, אלו גם יכולים להיות כיוון טוב לנושאי שיחה שישברו את הקרח (ושכנראה יהיה לכם מעניין לדבר עליהם, אם תחל התכתבות עליהם).

עדכני זה הכי אחי
גם אם ממש אהבת את הלוק שלך מהבר מצווה, התמונה הזאת לא מוסרת מידע לגבי מי אתה היום ואף יכולה ליצור רתיעה. בנוסף, גם אם בעקבות התמונה יתקיים מפגש ראשון, אם יש פער גדול בין התמונה לבין מי שאתם במציאות, האדם איתו נפגשתם יכול להירתע ולהחליט שלא להמשיך את הקשר, בגלל הפער בין הצפיות למציאות. בנוסף, ב Jsmart אי אפשר להעלות תמונה שאתה לא נמצא בה. אנחנו מאוד אוהבים חיות, והכלב שלך אכן מקסים וגם הציור שציירת בהחלט מעורר השראה אבל זה לא מספיק כדי להיות בפרופיל שלכם. את כל התמונות האלו תוכלו להעביר בינכם במהלך הקשר…

>> התחילו להכיר ממש עכשיו – לחצו להורדת אפליקציית ההכרויות החדשה של ישראל Jsmart <<

איזה תמונות לא כדאי להעלות לפרופיל?
לא פחות חשוב מהדברים שצריכים לוודא שיש בתמונות אלו הדברים שצריך לשאוג שלא יהיו בהן. תמונה מטושטשת ולא ברורה יכולה ליצור רושם שיש לכם מה להסתיר. כמובן שהעובדה שתמונה היא לא רק עניין של מראה חיצוני לא אומר שכדאי להעלות תמונות לא מחמיאות…

תזכרו תמיד שהפרופיל באתר הוא רק דלת הכניסה להיכרות. חשוב לבחור תמונות שלא יגרמו לאנשים שהיו יכולים להתאים להימנע משיחה.

כמה תמונות כדאי להעלות לפרופיל?
ב Jsmart אנחנו ממליצים להעלות כמות תמונות שיודעת לספר מספיק טוב את הסיפור שלך בתמונות. בדרך כלל בין 5 ל 10 תמונות. אנחנו ממליצים להעלות גם תמונת פנים וגם תמונת גוף, ועדיין נשאר מקום לתמונות אשר מציגים את הבילויים והתחביבים שלכם. סומכים עליכם שתדעו להציג באמצעותם את הסיפור שלכם בצורה הטובה ביותר.

>> להורדת אפליקציית ההכרויות החדשה של ישראל Jsmart – לחצו כאן <<

הורידו את Jsmart

פוסטים נבחרים

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

Jsmart בתקשורת

Jsmart בפייסבוק

דילוג לתוכן