היכרויות ברשת: חכם ובטוח בJSmart 

נוכל הטינדר!! איך לא ליפול על אחד כזה?? 

נכון להיום – אין כמעט אחד או אחת במדינה שלא שמע עליו – נוכל הטינדר. הפעם זה היה נוכל מהמין הגברי שנתפס בעדשת המצלמה אולי הכי מפורסמת בעולם – נטפליקס, אבל באותה מידה זאת גם יכולה הייתה להיות “נוכלת הטינדר”.. והאמת, רוב הסיכויים שבאמת הייתה אחת כזאת כבר בעבר, ולצערנו הרב, בטח גם לא אחת ולא שתיים. תמיד היו ותמיד יהיו כאלה, וזה יכול לקרות לכל אחד או אחת מאיתנו שמחפשים אהבה ובכל מקום או זמן.

 

“אהבה היא מילה יפה” – אז למה זה קורה ? 

טינדר עשתה מה שאחרים לא עשו לפניה ולקחה את עולם אתרי ההכרויות צעד אחד קדימה, לעולם שמתבסס על מראה חיצוני בלבד. אבל, האם אין מעבר ? מה עם האישיות? מה עם האדם שמאחורי התמונה? האדם שבסופו של דבר איתו אתם אמורים לחיות את שארית חייכם,  האדם שאיתו אתם אמורים להקים ביחד משפחה ובית.  

כשההיכרות מבוססת על חיצוניות בלבד, בלי משמעות. ברור שהמטרות שאנשים מגיעים אליהם, או מוצאים את עצמם מגיעים אליהם, גם אם לא התכוונו לכך, רחוקות מקשר רציני וחתונה. 

אז עכשיו אתם בטח מבינים למה חשובה ההתהדרות בכותרת הבאה –

 

“אהבה היא מילה יפה” – אז למה זה קורה לנו?

“כאן בונים” – אתר הכרויות לקשר רציני בלבד! 

ההתהדרות של פלטפורמת ההכרויות החדשה של JSMART בכותרת הכמעט בלעדית בעולם הזה של אתרי ההכרויות – כ אתר הכרויות לקשר רציני, אינה תגית בלבד. אלא, היא באה לשדר מסר שאינו משתמע לשני פנים – מסר לכל מי שבא להיכנס בשערי פלטפורמת ההכרויות הזאת. מסר של שערים סגורים שבעצם אומרים : אם החלטת שאתם נכנסים פנימה, תשאירו את כל השטויות של גיל 17 הרחק מאחור – או במילים אחרות תשאירו את ה “סכנה” מחוץ לשערים הללו, ותיכנסו פנימה בגישה של “כאן בונים”.

“כאן בונים” קשר רציני, “כאן בונים” משפחה, כאן אתם חלק מתהליך עצמי שיוביל אתכם בסופו של דבר להכיר אנשים רציניים שאיתם אפשר לא רק “לחיות את החלום” כ”היפים והאמיצים”, אלא ממש אפשר לחלום איתם ביחד, להקים איתם בית ומשפחה, עם עומק ואישיות. 

 

אנשי קשר משותפים – להכיר חכם! 

בדיוק בשביל זה ב JSMART קיימת תכונה חדשה שמאפשרת למשתמשים להכיר בדרך חכמה ובטוחה יותר. איך ? פשוט באמצעות “אנשי קשר משותפים” – במידה ויש בין שני משתמשים אנשי קשר משותפים, אפשר כמובן לברר דרך איש הקשר המשותף על האדם אותו אני רוצה להכיר, לדעת על מידת ההתאמה בינינו, ובכלל, להכיר בביטחון רב הרבה יותר.  זה אולי לא יכול לעבוד לטינדר שפועלת בגזרת הכרויות בין לאומיות, אבל במדינה קטנה כמו שלנו – זה עובד נהדר J -SMART , האות J בשביל היהודים, והמילה SMART היא פשוט הדרך שבה כולם אמורים להכיר היום את בן או בת הזוג שלהם. פשוט חכם, ובעיקר – בטוח. בהצלחה לכולנו.

>> התחילו להכיר ממש עכשיו – לחצו להורדת אפליקציית ההכרויות החדשה של ישראל Jsmart <<

הורידו את Jsmart

פוסטים נבחרים

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

Jsmart בתקשורת

Jsmart בפייסבוק

דילוג לתוכן