אפליקציית הדייטינג של ישראל!

למה JSmart היא אפליקציית הדייטינג של ישראל? מאיפה מורידים את האפליקציה? וגם… איך הגענו למקום ראשון (!) בפופולריות מבין אפליקציות הדייטינג!! ולמה אתם בדרך הנכונה למצוא את הזוגיות שתמיד חלמתם עליה?

האמת זה ממש ממש פשוט…

קודם כל – מורידים את האפליקציה החדשה בלחיצה כאן

אז מה יש בעצם ב JSmart שהופך את מציאת הזוגיות בה לכל כך מיוחדת!

התאמה מושלמת! התאמה בעיניים בלב ונפש – בהרבה אפליקציות אפשר לייצר מאצ’, אבל אנחנו רוצים להביא לך את המא’צ המדויק ביותר! התאמה שתרגש אותך! ובשביל לעשות את זה לא התפשרנו על שום פרט..

הקלטות אודיו ושיחות וידאו! ממש כמו בwhatsapp.. להרגיש את האנרגיה, שמחת החיים, הפנים והקול – אין כמו לראות או לשמוע את הקול של מי שנמצאים בעבר השני של הSmartפון.

אינספור תגיות התאמה! ככה אפשר לתאר בדיוק את הנפש שלך, מה מעורר אצלך השראה ומהם הדברים שחשובים לך.

מערכת בינה מלאכותית מיוחדת! אנחנו נחפש מי הכי מתאימים לכם ופשוט נמליץ עליך לאותם משתמשים.

הקפדה על איכות המשתמשים! כל גולש באפליקציה מחוייב בהרשמה באמצעות טלפון ורשת חברתית, כל כרטיס ותמונה עוברים אישור דרך המערכת. הסוף להטרדות ולספאמרים. רק אנשים שמתאימים לך יכולים לפנות אליך..

פיצ’ר ייחודי של שליחת “מכתב אישי”! אופציה מעולה לתת למי שאוהבים ממש לדעת שאתם כאן – אפילו עוד לפני שבכלל יש מאצ’ – ממש לתת לטקסט ללכת במקומך..

רק רציני! אולי הפרט הכי חשוב כאן.. האתר מכוון רק למציאת קשר רציני! אנחנו לא מאמינים שאפליקציה יכולה להיות מקום גם לסטוצים וגם לקשר רציני.

 

אפליקציה חינמית עם אפשרות לפרימיום! ועוד המון פיצ’רים שווים!  אפשרות לראות “חברים משותפים בנייד”, התאמה חכמה בין משתמשים, וכמובן “חיפוש חופשי” מהיר ופשוט – פשוט כותבים מה או את מי בא לנו להכיר, למשל לחפש בחורה “טבעונית” או בחור “אוהב כלבים”, וזה פשוט קורה – בשניה אחת יופיעו לך כל האנשים שמתאימים לחיפוש שלך!

אז מה דעתך? מתאים לך להיות חלק מההצלחה הזאת?  המטרה היא לייצר אלפי זוגות שמכירים באפליקציה בכל חודש!! שתפו חברים ונגיע ליעד! ואולי גם לנו יהיה שליש גן עדן!

>> הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה בלחיצה כאן

 

הורידו את Jsmart

פוסטים נבחרים

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

Jsmart בתקשורת

Jsmart בפייסבוק

דילוג לתוכן